kenyrts

Nastal už čas,nebo ještě ne?

http://www.you­tube.com/watch?v=b1RbZMQ­RMSg

Nejlepší odpověď
Sůwa

Kritiku stávajícího stavu chápu, ale nikde nevidím návrhy takových opatření, která by nikoho příliš nepoškodila ale pomohla odstranit nepříznivé dopady celosvětové krize. Možná nemám přístup ke správným informacím, lze někde získat objektivní názory odborníků? Děkuji. KK by to nejspíš dovedl vyjádřit vhodnějšími slovy.

Další odpovědi
fcoop

Připadá mi to úsměvné,naivní,tak trochu podivné – zase polnice,troubící k útoku.Kdo to ale troubí? A proč?
Vzpomeňme na sam. revoluci,ten obludný podraz.
Na poslední volby,kdy já idiot dokonce volil v bláhové naději,že…
Naštěstí ne sociopata,který dnes stojí před soudem,který dopadne tak,jak dopadnout musí – hovno se stane – dámy a citlivé povahy prominou.
Nastal už čas,nebo ještě ne? Ten jsme prošvihli a jedeme dál,tím slavným močálom čorným.Tohle přece nemůže dobře dopadnout.
Nejen tady,ale obecně – na naší – jak se to říká?-„krásný modrý planetě“.
Těch řvoucích varovných signálů je tolik..a nic se neděje,zavřený oči,ono to nějak dopadne.
Samozřejmě,že TO dopadne,ale jak?

jendahun

Suwo,co tak demokracie na způsob Islandu?Nemůžu najít nějaký odkaz,ale tam vykopali všechny politiky z vlády,ty co rozkradli zemi ženou k zodpovědnosti a na jejich místo dosadili odborníky.To politikům v Evropě moc nevoní a raději neuvádějí nikde žádnou zmínku o tom,co se tam děje,aby se to náhodou neujalo i jinde.Co to vyzkoušet tady,vykopat z vlády všechny strany a straníky,kariéristy a lobisty a složit vládu z odborníku s možností je kdykoliv odvolat a hnát k zodpovědnos­ti,pokud by to vedli špatně.
Mám ale velké obavy,že tady ten bordel dá do pořádku už jenom politik typu Franco,nebo Pinochet.Tu masu hnoje ve vládě a na soudech už nezvládne nikdo.Jestli jo,smekám,klaním se a budu všemožně podporovat do smrti smrťoucí.

Reuef

myslim ze uz jo

anonym

Z tohohle mraku pršet nebude.

Sůwa

Uvítám každý rozumný odkaz, ale konkrétní, ne že jedna paní povídala…Vláda odborníků by samozřejmě byla nejlepší, bez ovlivňování jakoukoliv politickou stranou, ale máme takové odborníky? Neodsuzovala bych šmahem všechny, kteří byli kdysi v KSČ, vím o mnohých, kteří tam vstoupili s naivní představou o změnu „zevnitř“, nebo aby se těmi odborníky mohli vůbec stát. V jisté době samo členství v KSČ neznamenalo současně i špatný charakter.