Nickina6

Našla jsem spodní prádlo u bratra v pokoji, co teď? Jak reagovat?

Ahoj. Takže skoro před rokem se ztratila jedna moje podprsenka. Moc jsem o tom nepřemýšlela a nakonec jsem na to úplně zapomněla. No jenže v průběhu tohoto roku zmizela další podprsenka, tři kalhotky, tanga a bikiny.. Začala jsem se bát, že se nám někdo vloupal do domu, zkrátka mi to přislo divné. Ale nijak jsem to pak neřešila, protože po pár měsících nic jiného nezmizelo. Bylo to před pár týdny, když se mi moje máma zmínila, že nemůže najít dvě její podprsenky. Před dvěma dny jsem v bratrova pokoji hledala baterie do TV ovladače. Pod postelí má krabici, kde schovává věci co moc nepoužívá, tak mě napadlo že by tam mohl mít nějaké baterky.. Jak asi tušíte nenašla jsem baterky, ale místo toho jsem našla hromadu dámského spodního prádla. Okamžitě jsem poznala svou červenou podprsenku, která zmizela téměř před rokem, stejně tak černou podprsenku která zmizela před několika měsíci..Nechtěla jsem si ani domýšlet na co s*kra potřeboval moje spodní prádlo, ale pochybné skvrny na mých podprsenkách mluví za vše.. Na mojí červené podprsence byly skvrny z obou stran. Na mojí druhé podprsence byly taky nějaké skvrny, ale nebyly tak vidět jako na té červené. Moje kalhotky nevypadaly naštěstí zašpiněně, ale moje tanga od Calvina Kleina které zmizeli asi před půl rokem, byla nechutná.. a hrozně smrděla. Taky jsem našla máminy dvě podprsenky, černou a šedou. Ta černá měla hodně skvrn na vnější straně a ta šedá nevypadala že by nějaké měla. Ale nejvíc nechutná mi připadala podprsenka mé devítileté sestry. Z jeho krabice měla nejvíc skvrn ze všech. Podprsenka měla po obou stranách obrovské skvrny. Opravdu nelžu, přidala bych i foto ale nechci aby se vám zvedl žaludek.. Málem jsem se poblila. Dala jsem věci zpátky do krabice a rychle opustila jeho pokoj. Nikomu jsem o tom neřekla, protože nevím jak k tomu přistupovat.. Mému bratrovi bude letos v listopadu 16 a mně je 17. Ptám se vás jak o tom můžu říct mámě aniž by to zničilo náše rodinné vztahy.. Ještě teď se trochu klepu z toho šoku a nevím co si mám o bratrovi myslet.

Odpovědi
Ametyst

Až se ti příště něco ztratí, zeptej se bratra, jestli o tom něco neví. Jestli to někde v bytě neviděl položené, nebo jestli to nezůstalo v pračce. On možná znejistí, nebo bude naštvaný, nebo se bude bát, že už o tom někdo z rodiny ví. Což je dobře. Maminka o tom nemusí vědět, ale on už bude nejistý.

zjentek

Snad má máma více rozumu a k celé záležitosti přistoupí rozumně (pokud se dosud nijak neprokázalo, že je brácha vhodný adept na léčbu a tak… prostě nevykazuje jinak žádné „úchylky“, chápeš). Za to se modlím i já, bo jinak borák synek, pokud na první dobrou zareaguje stejně jako ty i vaše máma.

Pudy chápeš? Pudové chování, instinkty a tak, říká ti něco?

Ty asi nebudeš moc na sex, viď? Což se o tvým bráchovi zjevně říci nedá, jak sama vidíš.

Á propos, co vlastně udělal? Čím se provinil? Zatím tady čteme jen tvou story, tak to tak taky ber. Ale můžeš s ním rozumně promluvit i ty, aby ses taky něco více dozvěděla a mohla eventuálně „dělat soudy“. Stará seš na to až dost.

Až budete mít v rodince OPRAVDU JASNO, jsem zvědav, zda i poté budeš ochotna o skutečnostech napsat sem na web. Zatím už už ničíš vaše rodinné vztahy a přitom máš nulovou šajnu, vocogo.

Nemáš zač.

UPhelp

Ono to není nic až tak vzácného a ojedinělého. Tohle se celkem často děje. :D
…puberta.
Ne, nemusí jít o žádnou úchylku ani nic podobného. Jen o „normální“ nadrženost v období vývoje.
Samozřejmě to můžeš říct přímo jemu nebo mu trochu vynadat, nebo to vzít s „humorem“ a utáhnout si z něho. Největším trestem pro něj bude to, že o tom víš. Sice ho neznám, ale vsaď se, že se studem propadne, když se dozví, že to víš.
Ale není třeba to nějak hrotit. Jo, je nebo může se to zdát jako hnus a je to navíc malý čórka, ale tohle fakt není něco neobvyklého nebo že by tvůj bratr nějak vyjímečnvyčníval a dělal něco, co nedělá spousta lidí (kluků). Oni prostě berou to, co mají po ruce :D jestli chápeš a tobě se asi dámské spodní prádlo nezdá vzrušující, ale jiným, obzlášť chlapcům…

df

Hezký pokus. Tady to raději nezkoušej a běž ty pohádky vykládat skřítkům do lesa

elkon

Řekni to matce, je potřeba to řešit. Čím dříve, tím lépe. Nemá smysl to odkládat.

RyuzakiKate

Mno, to zní teda hrozně… Snad mluvíš pravdu, ale věřím, že se takové věci stávají. Jinak je tvůj vztah s bratrem v pořádku, nevšimla sis třeba v poslední době něčeho podivného…?

Popravdě nevím, jestli to nejdřív říct mamce, abyste se společně domluvily, co dál, nebo s tím konfrontovat bráchu samotná, ale asi bych se spíš pojistila tím rodičem, nikdy nevíš, v rodinách se stávají všemožné věci, čímž ale nechci říct, že by tě za to mohl brácha třeba nějak napadnout či tak… Sama musíš vědět, jak to mezi vámi třemi je, jestli mezi sebou mluvíte otevřeně… Na nějaké naznačování a čekání, jestli se ten druhej přizná, bych se asi vyprdla, takové věci je potřeba řešit hned. Mamka si nevšimla, že jí zmizelo prádlo?

Asi bych šla za mamkou, ta snad ví, jestli je její syn citlivá a zakřiknutá duše, nebo sígr, co chodí za školu a bude vědět, jak na něj. Jestli má ale nějakou úchylku, měl by to řešit…

Kelt

Uvádíš sice komu patří spodní prádlo, ale neuvádíš velikost. To je stejné, jako by někdo sbíral papírové krabice.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.