Avatar uživatele
gnr54

Naši politici

Máte někdy chuť nakopat naše politiky do zadku? A nevíte náhodou proč jsou tak nenažraný?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, rynek878 před 5103 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Tato otázka je velmi zajímavá, ale poněvadž v kodexu uživatele je uvedeno:
Protože jsou Odpovědi.cz veřejně přístupnou službou, vulgární a sexuálně explicitní jazyk není přípustný. Zároveň nejsou vítány urážky, agrese, osočování a obecně závadné příspěvky.
Nemohu na tuto otázku odpovědět, aniž bych porušil tento kodex, přestože bych rád odpověděl.
Takže z toho je patrné, jaká by byla má odpověď.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

nemám, páč nasilím se nic nevyřeší. Myslíte si, že jsou všichni špatní?
Co si (ne)zvolíme to tam máme.
Doplňuji:
bacha na závist a na svoje chování na jejich místě.

Upravil/a: cukrar

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ano mám chut je nakopat do zadku né tedy všechny,ale většinu ano.Je mi z nich zle když je slyším v televizi co zase se bude zdražovat nebo kde se bude zase škrtat.Sami sobě si platy nesníží nenažranci jedni a u nás škrtají kde mohou.Na nás si vždy vzpomenou jen když se konají volby to nám lidem naslibujou hory doly ,ale po volbách je stejně zase vše při starém a nesplni nám stejně nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ja jo,take by si měli zaplatit ty dluhy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano,rada bych je poslala na pracak!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
standa

NĚKDY máme určitě všichni chuť (někteří méně, někteří více) nakopat naše politické ´miláčky´ do zadku…, ale to je jen „někdy“.

TEĎ máme jedinečnou šanci je ´nakopat´ všichni najednou a pěkně bolestivým způsobem…, pojeďme na chaty až po volbách a pojďme si společně ´kopnout´ v pátek (28.) nebo sobotu (29.) května 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Možná bych pár jedinců vynechala, ale většinu z nich bych někdy s chutí nakopala.

Nenažraní jsou ale téměř všichni lidé, kteří se dostanou na nějaký vysoký post. Opět existují výjimky, ale o drtivé většině to platí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Také se nebudu vulgárně vyjadřovat. Mám stejný názor jako vy.
Nevím, proč si nezkrouhnou ze svých vlastních platů, když si nadělali takových dluhů. Podle mě je to nejrozumnější řešení jak snížit státní dluh.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

A pomohlo by to? Musí zmizet ze scény.Máme to v rukou.Nebo zase nic?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rozhodně ne!! Vždyť jsou to naše zlatíčka.Co bychom si bez nich počali.Nenažraný? Holý nesmysl. Mirek Dušín a spol.možná ano,ale oni!
Tak malinko sebestřední- možná,i několik sociopatů by se dalo najít,ale jinak je vše v cajku.Kromě toho – každý národ má takovou vládu,jakou si zaslouží.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek