darysa

Naše třicetiletá dcera nemůže otěhotnět. Poraďte. Děkuji maminka

Naše 30letá dcera nemůže otěhotnět.Ona i její manžel jsou podle lékařů v pořádku.Je těžké se s ní o tom bavit hned má plné oči slz.Poradte jak jí pomoci. Děkuji matka

Nejlepší odpověď
iceT

Dcera i její manžel nechť si sbalí kufry a jedou někam na dovolenou.Delší dovolenou.Ať hodí veškeré starosti za hlavu,hlavně to,že se to zase nepovedlo.Pokud se milování stane honička za potomkem a tedy i povinnost sexovat,tak z toho nikdy nic nebude a mohou se snažit sebevíc a v tomhle případě je psychika velká mrcha.

Jste nikdy nečetla o takových případech,kde se po mimískovi tak strašně moc touží,že to prostě nejde?Kdy si takový pár po letech snažení vyřídí adopci a pak najednou žena otěhotní?I po té dovolené se to může stát.

Další odpovědi
Drap

Velký vliv bude asi mít i psychyka. Zde ale problém zřejmě nevyřešíme. Pokud neni u nikoho z páru závažný problém, tak bych věřil lékařům. A určitě dříve či později vše dobře dopadne

zmimi

Měli by navštívit gyn. kliniku ( dle místa bydliště) kde pomáhají párům,kterým se nedaří počít miminko – zaručeně pomůžou.Doporučuji se na miminko neupírat. Pořídit si psa, jet na dovolenou, do lázní.Všechno má svůj čas.

ReHu

Někomu pomohou sviky dle Mojžíšové.

http://www.fu­turebaby.estran­ky.cz/clanky/me­toda-mojzisove.html

Kamarádka také nemohla otěhotnět, obcházela jednoho lékaře za druhým a pak jí jeden pomohl.
V Pardubicích.

mosoj

Teda já jsem otěhotnět nikdy nechtěl, ale co třeba toto :

http://www.cvi­cime.cz/cvice­ni-praha/cviky/moj­zisova/cviky.html

fablen

Mám kamarádku, která má díky asistované reprodukci dvojčátka a brzy po nich se jim podařilo počít dítě další – již přirozenou cestou.

RyuzakiKate

Dneska jsme se o takové záležitosti zrovna bavili na biologickém semináři. Učitelka má prý kamarádku, která měla ten samý problém, ale po umělém oplodnění se to nakonec podařilo a má dvojčátka… Jestli to dále nepůjde, tak by to mohlo být řešení… Věřím, že to pro ni musí být hrozné trápení, proto doufám, že ji manžel v těžkých chvílích podrží.

arygnoc

príčin môže byť mnoho, od psychických problémov (to chcenie) až po fyzické (sex v nie pravú chvíľu), prípadne i genetické.
Pokiaľ je všetko v poriadku, raz to príde, pokiaľ nie, nesilil by som to (jasné, poviete si, Vám sa to hovorí).
Pokiaľ sa tak nedeje (otehotnenie), URČITE je k tomu príčina, verte, príroda je múdra, tá vie, PREČO.
Akékoľvek NASILU je práve proti nej, prírode.
Asi toto ste nechceli počuť, ale je to tak.
Osobne som proti akémukoľvek zasahovaniu do týchto procesov, pretože, ako som povedal, príčiny asi sú, i keď ich nevidíme (nevidíte, nevidia).

O to väčšia radosť bude, keď sa to podarí.

venkovan

Usušit slzy. Jinými slovy je to realita, která jí stresuje. Takže klid, jít ještě na nějaké vyšetření (občas jsou lidi v pořádku, ale tělo ženy nepřijme spermie kvůli alergii na ně) a nebrat to jako tragédii. Třeba se potom tělo uvolní respektive obě těla.