elkon

Je to nemocný člověk, zneužívaný novináři.

Rokio

Podle mě je to hrdina a doufám, že boj se svým otcem Andrejem Babišem vyhraje.

zjentek

„A já chci prostě spravedlnost, mám už toho dost…“

No jo, jenže to jeho papánek taky!

A chci a chci a chci a kde to mám, že? Proč je ke mě ten život tak krutý, že? Mezi námi, IMHO „hovoří“ jako typický profesionální synáček. A má dobře našlápnuto stát se populárním. Když nebude hloupý, dotáhne to tam, kam jeho otec – do politiky. S holou prdelí, ale může se to stát. Našlápnuto má. V životě jde totiž o jediné – být na jevišti a netrčet v hledišti plném introvertů. (;

Á propos, já CHCI hodinky s vodotryskem kua!

Dochy

Nevím. To vyjadřování na schizofrenii odpovídá. To že tomu odpovídá to vyjadřování ale nemusí znamenat, že opravdu schizofrenikem je. Obávám se, že my od klávesnice to nerozlousknem.

Bohužel je to podobné jako s paranoiou: To že jsme paranoik ještě neznamená že mně nesledují – zkrátka těžko se dá bezpečně zjistit co je na sdělení objektivní pravda a co je projev nemoci.

plebs

Je doba mladí proti starším staří proti mladým a novináři se mají čím živit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

jen by mě teda zajímalo, proč použil zrovna výraz transfobní, když mluvil o otci coby premiérovi ("máte transfobního preniéra). Že by proto, že na tohle uslyší v republice většina? Včetně Klause třeba?

xiperio

On říkal. že máme presidenta transfobního.

Daidal

Schizofrenik.. no comment. Přesně podobně mluví plno schizofreniků.