Nase bankovky

libi se Vam a ktera nejvic?

Nejlepší odpověď
quentos

jj – vede samozřejmě pětistovka s Božkou Němcovou a až to vyměníme za šeredný eura, asi budu stávkovat (i když vím, že ekonomicky nám to asi bude ku prospěchu)

Další odpovědi
HerbiG

kdybych mel neco najit na chodniku,tak je nejhezci Masaryk :D:D:D –5000Kc :D:D:D

ivca11

Jojo, Masaryk je nejhezčí :) Zelená Ema Destinová mi je také sympatická. Myslím, že máme obecně všechny bankovky líbivé…

Miroslavst

Mě se líbí všechny bankovky. Jen u těch vyšších hodnot nevím jak vypadají. ale i ty budou určitě hezké.

Jahoda

U mě je to Masaryk-5 000Kč a nebo také Destinová-2 000Kč ;o)

afro.minerva

Mě se nejvíc líbí 5000-covka. Je tak hezká na pohled a nejkrásnější by byl ten pohled, kdyby se krásně rozmnožila…

lejla37

mě se líbí všchny, ale nejvíce se mi líbila 20kč,když mi ji babička ukazovala a taky 50kč, protože mám ráda růžovou

wenda

taková miliónovka by mohla být hezká!!.. xD

Vicki

Masaryk a Destinová.

Michal

Mě se líbí pětistovka a ze starých se mi líbila dvacka se Žižkou.

Zdroj: Jako zdroj bych potřeboval dobrou práci!

Gabilka

Mě se líbila papírová dvacka.
Teďka sbírám kovové 50Kč.
Loni sem je sbírala taky, pak sem rozbila prasátko a měla jsem jich tam za skoro 4 tisíce :)

panenka

u mě je to pětistovka,ti­sícovka, a pětitisícovka.

holčička

Mě se líbí ty které mají velký obsah!?…