Mysak1991

Vznika narok na podporu, i kdyz clovek neni vedeny na UP?

Dekuji.

Nejlepší odpověď
Edison

Nemyslím. Základem je zájem o to pracovat.

Další odpovědi
dubraro

Nárok vzniká, nicméně jeho realizace je možná pouze prostřednictvím ú­řadu.

elkon

A jak myslíš, že by se o tobě dověděli, že mají vyplácet podporu? Je potřeba taky myslet.

nyjono

Nárok možná ano, ale musí o něm někdo vědět.
Můžeš si to vyhledat

.https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=n%C3%A1rok+na+pod­poru+podm%C3%AD­nky&oq=n%C3%A1rok+na+pod­poru+podm%C3%AD­nky&aqs=chrome­..69i57j0l2.18885j1j8&s­ourceid=chrome&i­e=UTF-8