Slezsky fc

Napsat nebo říct ?

Dobry den,chci holku ale ona mě nezná ani já ji.Našel jsem její facebook ale nevím jestli ji mám napsat protože vždy jak ji vidím tak je s kamarádkami a je mi blbé ji oslovovat když je tam s nima.
Co mám dělat ?

Doplňuji:
R = Řekni ji to fsgsgsgsgsgsg­sgsgsfgsgsgfsgf

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Nuk nuk

Ř

Doplňuji:
Jestliže „Ř“ mělo znamenat říci, pak bych radila tuto možnost. FB není moc dobré místo pro vyznávání lásky. Jednak já osobně, kdyby mi tam někdo něco takového napsal, okamžitě mažu bez reakce a dotyčný by u mne asi ztratil veškeré šance. Za druhé, asi jsem ze staré školy, ale něco takového jako je vyznání, považuji za soukromou záležitost, kterou je vždycky lepší řešit mezi čtyřma očima. FB je drbárna a pavlač a nikdy nevíš, kdo jiný bude mít možnost si to přečíst.

anonym

Přidej si ji a napiš ji

To je hodně slabá anketa. A vůbec není o dvou možnostech. Prostě jí napiš na ten FB, že bys s ní rád mluvil a zkus jí navrhnout nějaký termín. Nebo, pokud ji potkáváš, tak se množství kamarádek nelekej, normálně k ní nakráčej a řekni jí to přímo.
Jak myslíš, že to řešili kluci před 50 lety, když nebyly počítače, sociální sítě, mobily a jiné debiloviny?
Jenom se toho neboj. Ono totiž stále ještě platí, že nejlépe se s druhým člověkem domlouvá z oka do oka.

;)A;)

Ř

Luckaiii

Přidej si ji a napiš ji