verunka483

Naposledy, snad to bude pochopitelné

Před chvílí jsem se ptala na otázku ohledně odběru, ale otázka už nešla doplnit. Jedná se o facebook..
Natt: To co jsi napsala bych věděla též, jenomže on to tam nemá. Mám tam jen přidat do přátel, zpráva, šťouchnout nebo nahlásit ;) takže fakt nevím, jak to mám udělat
Doplňuji:
Aha, děkuju, nevěděla jsem to.

Nejlepší odpověď
anonym

Verunko, pokud nemůžeš už otázku doplnit, tak je běžné používat diskuzi. Ta je tu právě k tomu účelu, aby se třeba takovéto technické záležitosti v rámci jedné otázky dořešily až do stadia, kdy si s tím budeš umět poradit.
Psát tu kvůli jednomu problému x otázek se bere jako porušení pravidel. Určitě to nikdo napoprvé nebude brát jako úmysl, ale pro příště to zkus přes tu diskuzi,ano?

Další odpovědi
www

Já se už picnu.
Neumíš ani napsat správně otázku (formulovat), ptáš se stále dokola, opět otázka k ničemu a na nesprávném místě. Copak FB nemá svoje pravidla, pomoc, ap.?
Vše najdeš především tam!

Natt

Tak u sebe na profilu dej odběry. Tam se ti ukážou všechny odběry které máš dané a u každého je napravo napsané odběr přihlášen. Tak dej jenom odhlísit odběr. :)