naplní se osudová láska?

Potřebovala bych nějaký Váš názor…po 1O letech jsem se náhodně setkala s bývalým přítelem. Vztah byl tenkrát ukončen z mé strany, protože jsem byla citově přemluvena k vrácení se do předchozího 3letého vztahu, který stejně krátce na to zkončil. Bylo mi hloupé se znovu ozvat a setkali jsme se až po letech. Dozvěděla jsem se, že za celou tu dobu na mě nezapomněl, ale musel žít dál…V současné době má 4 měs.před kolaudací RD a uvažuje o jeho prodeji. Po krátké známosti začal budovat dům a mezitím zjistil, že jejich vztah není prostě asi to, co by si představoval.Ani jeden z nás nechceme náš milenecký vztah ukončit. Mám hlavu plnou výčitek, že jsem tenkrát rozhodla dětským rozumem . Jsme oba svobodní a bezdětní. Nechci klást ultimáta ani ho nějakým způsobem tlačit do rohu, ale ptám se Vás…mám přestat jejich vztah „bořit“ nebo si jít za svým štěstím, kterého jsem po celou tu dobu měla strašně málo??? Děkuji vám

Doplňuji:
pod názvem osudová láska si představuji něco jako…že dva lidé se opětovně setkají na základě náhodných událostí ( v mém případě to byla vážná autonehoda a návrat k rodičům do rodného bydliště )- a také to, že zjistí, že už někoho tak mimořádného ve svém životě nepotkali.Je to najednou jakoby ani těch 1O let neuplynulo. Zkrátka jako kdyby byl pátek a my se viděli následující pondělí.Něco tak silně emotivního. To vše je propojeno spoustou společných zájmů, aktivit, stejnou frekvencí humoru, způsobem komunikace a v neposlední řadě sexuální soulad.

Nejlepší odpověď
LuciJe

Zkuste to. Minimálně si nikdy nebudete vyčítat, že jste to nezkusila.

Další odpovědi
Nuk nuk

Narozdíl od jiných, kdo se setkají se svými starými láskami, máte podstatně větší šanci a přála bych Vám, aby to vyšlo.

Vše ale teď nejvíc záleží na Vašem bývalém příteli. Jestli jsem to správně pochopila, je stále ve vztahu se svou současnou partnerkou. Bude se tedy muset rozhodnout pro jednu z Vás. Tím, že je svobodný a nemá děti, bude to pro něj jistě jednodušší.Přesto byste na něj neměla tlačit a snažit se ho stahnout za každou cenu na svou stranu, hlavně proto, abyste jej neodradila. Pokud ví, že jej máte stále ráda a pokud je Váš vztah vzájemný, bylo by teď nejlepší počkat a nechat to na něm.

Michal

Ano,naplní, bych jednoduše odpověděl.
Jestli vztah přináší problémy,které uvádíte kladu si otázku"Co to je osudová láska?

anonym

Jsem už stará a život mě naučil, že s úspěchem se může ohřívat jedině guláš a bramboračka. A jestli se opravdu musíte radit co s tou láskou dál, tak snad s tím mužem.

Zdroj: Život dlouhý 65 let.

kokos23

Dobrý den,JDĚTE DO TOHO!!!!!!!!

LD75

Nanic nečekej…a pořádně si ten život užijte :)