fcoop

Napadne někoho jeden případ,kdy se příroda zachovala,nebo se chová „nesmyslně“?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
baghira

Ano

Kvantová fyzika. Ta je „nesmyslů“ plná.

Nebo třeba ti paraziti, kteří svého hostitele zabijí (a zahynou s ním), místo toho aby ho „využívali“ co nejdéle.

Další odpovědi
Meropa

Ano

Případů je mnoho.
Jeden z nich: příroda se chovala velice nesmyslně, když nechala se vyvíjet její ničitele (lidi) do takovéto míry , jak je to dnes.

arygnoc

Ano

Baghira:

kvantová fyzika není plná NESMYLSŮ, nýbrž je plná PARADOXŮ (co je dost podstatný rozdíl).

no a s těma parazity plný souhlas.

www

Ne

NE. Za „chování“ přírody mmj. nepovažuji fyziku 🙂, proto to vidím poněkud jinak. Příroda přesně ví co, jak a proč to dělá. Chce to ale k pochopení všech záležitostí a vztahů určitě hlubší studium.

venkovan

Ne

Nelze. „Chování nesmyslné“ je termín vymyšlen člověkem a jeho pohled na daný problém.

filva

Ano

mosoj

Pro Meropu 10 palců !!!

baghira

Kvantová fyzika skutečně popisuje chování přírody, ať si o tom www myslí cokoliv :)

Ale připouštím, že pojem „nesmyslně“ je VELMI subjektivní :)

fcoop

To,že leccos nechápeme,vůbec neznamená,že fenomén je nesmyslný.

baghira

Kvantová fyzika skutečně popisuje chování přírody, ať si o tom www myslí cokoliv :)

Ale připouštím, že pojem „nesmyslně“ je VELMI subjektivní :)