zjentek

Napadá vás nějaké rozumné vysvětlení, proč se dva e-shopy dostanou na tak nízkou cenu, oproti ostatním?

https://parfe­my.heureka.cz/gi­orgio-armani-acqua-di-gio-toaletni-voda-panska-100-ml/#prehled/

Odpovědi
elkon

Jejich obchodní strategie. Pokud jsou to ale solidní e-shopy.

Drap

Proč ne? záleží na smlouvě s dodavatelem a poměrně značně ceny ovlivňuje množství objednaného zboží.

cappuccino

Vetsina obchodu ma michanou kalkulaci. Kdyz nabizeji jeden vyrobek vyhodne, nalakaji zakazniky, kteri si ani nevsimnou, ze si priplati u jineho vyrobku. Takhle je to v supermarketech. U e-shopu to bude nejspis podobne.
Pracujici clovek nema cas behat z jednoho obchodu do druheho, proto nakoupi pod jednou strechou. Cas jsou penize.