barunka4202

Napadá Vás nějaké kouzlo z pohádky? Z české, popřípadě jiné. Ryba, rak, ryba, rak, ať je z tebe šesterák a podobné.

Nejlepší odpověď
klumprt

Třeba hubero kororo nebo ritero xaperle bax. Nebo: Horo, horo, otevři se pro člověka poctivýho a vydej něco z bohatství svýho.

Další odpovědi
annas

Jedno stručné – Hrnečku, vař! Hrnečku, dost! Obušku, z pytle ven! Oslíčku, otřes se!. Erbenova.
Koníčku-hnědáčku, moudrý siváčku, zjev se přede mnou jako list před trávou!“ Z ruské pohádky.
Zrcadlo, zrcadlo, pověz mi, kdo je v zemi nejkrásnější! – ¨Sněhurka
rabera tarego – zaklínadlo na počasí.- Rumburak

anonym

Avada Kedavra.