Marunka2

Nakupujete v supermarketech, protože „je to tam levnější“?

Nejsem z města, takže většinu nákupů odbydu u nás v maloprodejnách. Ale zrovna v pátek jsem se sestrou vyrazila do města. Nejdřív jsem se stavila do drogérie pro nějaké příkrmy pro děti. Něco jsem vybrala, ale sestra byla nedůvěřivá a prý v Kauflandu mají také výběr a určitě levnější a kdyby ne, tak u něho je lékárna a tam si určitě vyberu…
No v tom Kauflandu měli jeden konktrétní příkrm ještě o 5 Kč dražší než v oné drogérii. Tím supermarkety nezatracuju, je supr, že je tam všechno „pohromadě“ a člověk nemusí lítat půl dne po kšeftech. Ale zřejmě ne vždy platí, že jsou (nej)levnější. Co vy na to?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Občas není to pravidlem a určitě ne že tam je to levnější.

Další odpovědi
tom004

Souhlasím,velký sortiment,možnost občerstvení,atd. Ale nejlevnější je něco,v druhém a dalších je levnější zase jiné zboží. U nás postavili 4 nejběžnější,a krajní vzdálenost je cca 400 m,takže není problém je obejít a vybrat si. Ale chce to mít čas.

hanny 2

Ano,chodím do Lídla/nedám na něj dopustit/,Tesca – to mám nejblíž.Vlastně mám nejblíž Albert,ale tam to nesnáším i proto,že jsou drazí.Naproti máme Brněnku,ale tam se říká „u zloděje“.

janek66

Nakupuji většinou Kaufland, Lidl v každém něco jiného.Člověk musí mít přehled o cenách a pak to jde.Největší cenový rozdíl jsem zjistil u krůtích řízků Kaufland zhruba 190 kč, řeznictví ve městě 90.kč.

Pajka.111

Dávno ne… Nakupuju na netu. V dnešní době jediný možný způsob a hlavně pohodný. Doporučuju na drogerku drogerie-domu.cz. Nabíze něměckou drogerii, perfektní.

XenieRo

Koukala jsem se na ten jejich web a mají toho v nabídce opravdu hodně… Jakou značku tam kupuješ?

GabulkaA

Já, když to ještě šlo, tak jsem pro drogerii jezdila do Německa. To teď nejde, čili jsem ráda, že moje oblíběný věci mají na drogerie-domu.cz. Mám ráda značku Waschkonig :)