Huhu.koktejl

Nakupujete pravidelně na slevových portálech? Pokud ano, jaká nabídka Vás vždy zaujme?

Poslední dobou sleduji boom slevových portálů. Kupují si slevy pouze „přátelé přátel“ na FB nebo jsou češi po slevách tak hladoví, že skupují každou nabídnutou blbost :)

Nejlepší odpověď
chudst

Pravidelne ne, ale kdyz se neco nasktne, proc ne. Co me zaujme vzdy je nabidka sushi, ale bohuzel, pro Brno jsem ji jeste neviedl. Ale zaujalo me napr. myti a cisteni auta s 50% slevou.

Další odpovědi
Děda Louda

Jakožto průměrně inteligentní spotřebitel využívám nabízených slev neustále. Není totiž důležité, kolik zbytečně utratím za něco, co vůbec nepotřebuji a nechci, ale kolik tím UŠETŘÍM.

…A to se vyplatí!

anonym

zaujme mne samozřejmě pouze výhodná nabídka která se občas objeví od místních malých začínajících nebo nepovšimnutých dobrých restaurací či poskytovatelů kvalitních služeb,

nezaujmou mne triky typu večeře pro dva, původně za 10 000,– nyní s nevídanou 75 procentní slevou jen za 2 500,– 🙂 tak to ne, a bohužel takových triků je na slevových portálech opravdu hodně.

Stejně tak mne nechávají klidným nabídky slevových portálů typu Vůz Škoda Fabia za 10 korun, … je jasné že to není solidní sleva ale prachsprostá loterie.