Anette

Nákup kozaček

Zdravím, mám problém s nákupem kozaček..Před pár lety to byl problém s velikostí (lodičky mám 40 a botasky a kozačky 41,někdy i 42),ale tyto velikosti už jsou naštěstí k sehnání. Teď je tu ovšem jiný problém-u každých kozaček větších velikostí je moc široká horní část pod kolenem..a to bych řekla,že mám docela normální lýtka,i když spíše huběnější,ale ani v 1 obchodě nemůžu letos sehnat kozačky,které by mi seděly. Máte s tím stejné problémy nebo nosíte volné kozačky? Díky ;)

Odpovědi
Europa

Já jsem teď dostala kozačky po mamce a taky jsou hodně široké, tohle je nejčastější problém a řešením je projít všechny obchody a nějaké najít, nebo si je nechat ušít na míru.