zenda

Najdu fyzioterapeuta, který mi pomůže ?

Mám problémy s páteří. Projevuje se to pálením od kříže po kostrč. Nevydržím sedět.
Potvrdila to veškerá vyšetření – údajně skřípnutý nerv a křivá páteř.
Recidivující LIS a iritací S1 I.sin., bylo i EMG, prokázána RP S1 ale l.dx. chronická 5/2021, potíže od roku 2019 – MR L páteře – pravostranné vyklenutí disku L2/3 s tangováním kořene L3 dx, drobné potruze disků L3–5.
RHB – elektroléčba, magnety, ultrazvuk, cvičení ( fyzioterapeuti v nemocnicích i v soukromých sektorech ) – pomůže pouze na chvíli.
Říkají mi, že se toho nezbavím. Ale přesto stále hledám, kdo by mi pomohl. Na internetu jich je moc, ale asi mám špatný výběr. Zatím nikdo nepomohl.
Můj dotaz tedy zní – je někdo takový ?
Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
elkon

To musíš hledat ve tvém okolí, pokud nechceš dojíždět někam dál. Většinou už dnes mají webové stránky.