dust8

Najde se nějaký program, který by po spuštění PC dokázal říci horoskop na dnešní den dle nastaveného znamení?

Odpovědi
anonym

Pro linux existuje volitelný widget na plochu s názvem DailyScope, který přesně toto dělá, umí pracovat s různými zdroji a jsou tam všelijaké mezinárodní ale i 3 české zdroje (Vestirna.com, Horoskopy.cz a Astrohoroskop.cz). V nastavení si můžete zaškrtnou, které zdroje budou použity a který z nich bude hlavní. O ničem podobném pro windows ale nevím.

Bobek 2

Zkusil bych se poptat ve výpočetním středisku Jih, pokud tedy už neodebírají hardware od Katody Holomóc.