Wyruz

Nahraná videa z mobilu do PC najednou nejdou přehrát.

Dobry den.
Mám problém – dnes se konal koncert Majka Spirita v Ostravě a nahrál jsem ho na několik videii. Jakmile jsem přišel domů,ihned jsem ty videa zkopíroval do PC a z mobilu smazal. Chtěl jsem se podívat na jedno z nich,klikl jsem na náhodné a podíval se jen tak. Jenže pak jsem se chtěl podívat na druhé a nešlo to přehrát. Zkoušel jsem takhle všechny videa,co jsem nahrál,ale najednou žádné z nich nejde přehrát,dokonce ani to,které jsem sledoval. Zkoušel jsem to dát do tří různých přehrávačů videa,ale žádný mi to video nechce přehrát. Je možné,že se to dá nějak spravit?

Odpovědi
gecco

Spravit se dá leccos, když se to umí…
;-D
Pro začátek by nebylo marné, aby sis zjistil, v jakém jsou videa formátu a jaký používají kodek. Pak se ujisti, že ty přehrávače s daným formátem a kodekem umí pracovat (pokud ne, použij jiný přehravač a nebo daný kodek do některého z nich dohrej).
Pokud jsou přehravače OK, pak jsou, zřejmě, poškozena ta videa – takže si pořiď nějaký video editor a uprav je.