Benny007

Náhodně mi bzučí zvuk u notebooku Acer. Poradíte, jak vyřešit?

Dobrý den,

potřeboval bych prosím poradit, mám cca 3měsíce nový notebook Acer Aspir A515–51G s Windows 10 a už od začátku mi chrčí (bzučí) zvuk, ale nebzučí právě pořád, ale začne to náhodně, z ničeho nic. Dělá to u jákéhokoliv zvuku co vyjde z repráku notbooku (hudba, film, hra, systémové zvuky, internet,…). Jediný způsob jak to chrčení odstranit je uzamknout windowsy a zas odemknout a jde to bez šumu nebo se odhlásit od učtu windows a znovu se přihlásit. Poté to funguje dobře, ale vrátí se to. Někdy vůbec, jindy to začna za chvíly zase. Postřehl jsem, že se to stane jen když něco rozjedu- zvukově, , při již zpuštěném zvuku to chrčet samo nezačne (film, hudba,..).
Zkusil jsem snad všechny rady, které jsem našel na netu. Samozřejmě stáhl jsem new ovladače od Aceru a nic. Ve správci zařízení jsem zkoušel každý zvukový ovladač aktualizovat a nakonec jsem ty ovladače smazal, restartoval PC a windows si našel nejnovější ovladače a sám je znovu nainstaloval a pořád to dělá :(
Už opravdu nevím co dál a myslím si, že chyba hardwaru to nebude.
Prosím poraďtemi. Budu věďčný za každou radu.

Děkuji

Původní neotázka
Náhodně mi bzučí zvuk u notebooku Acer. Poradte mi prosím.

Odpovědi
Roman71

Když už jste vyzkoušel všechny tyto možnosti, přeinstalování ovladačů, aktualizace a podobně, napadá mne už jediná možná věc, pokud je notebook ještě v záruce.. nahrál bych zvukový „projev“ například na mobilní telefon a zašel s notebookem na reklamaci. Pokud se vám podaří na místě způsobovaný problém vyvolat obsluhou systému, nahrávka nebude ani potřeba.