Damiana

Náhoda, jasnovidectví, svědomí – nebo nový TREND?

Nevím, jak si mám tuto „prozřetlenost“ vysvětlit. Jedna teze by tu byla.
Ale je jistě „velmi nepravděpodobná“.
Přece není možné, aby ten pán VĚDĚL DOPŘEDU, že bude amnestie?
http://www.li­dovky.cz/mana­zer-ukoncil-osmilety-utek-a-dockal-se-klausovy-amnestie-pl4-/zpravy-domov.aspx?c=A130109­_185907_ln_do­mov_sm

Nejlepší odpověď
briketka10

musel mu dát někdo
někdo ECHO !!

Další odpovědi
manon

Se v něm přece zrovínka hnulo svědomí :) O amnestii neměl chudák malá bezradná ani tušení…

anonym

Jó, jsou to věci mezi Hradem a zemí! :))

radce

Náhoda…

tom004

Dobré ráno. Jsem přesvědčen o tom, že v rámci zametání stop za zpackanou, nejen, privatizaci, se to „dozvěděli ti potřební“. A hrozby minulosti pominou. Nic nadpřirozeného v tom nevidím. ☹