ivzez

Načítá se Vám Google.com? Už skoro 10 minut čekám… Dočkám se ještě dneska?

Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
dasman

Bez problému, problém bude nejspíš někde na vaší straně.

Další odpovědi
Alesh

ohne Problem, jak .cz, tak .com

JájsemRaibek

Úplně v pohodě. Jak ručně, tak i ze záložek.
Nejprve bych zkusil vymazat cookies a pak řešil dál.

Ametyst

Google nepoužívám, ale Duckduckgo, ten nešmíruje.

ivzez

DuckDuckGo by nebyl špatný, kdyby umožňoval nastavit
počet výsledků hledání na stránku (u Google mám nastaveno
100 výsledků a to, co hledám, najdu obvykle až za polovinou).

ivzez

Celý den to šlo, ale teď se nenačítá už asi hodinu…

Kepler

To se mi taky stává u jiných stránek. Druhý den už to jde, nebo to taky už nejde vůbec. Asi nějaký mrška virus. Mně třeba už pár dní nejde RadioMaximus, což mě docela čílí, protože je to jinak bezva internetové rádio a je tam jedna super UK stanice, která se nikde jinde nedá najít.

ivzez

Drtuhý den ráno už to bylo v pořádku.

Dodatečně mne napadá, že Firefox je velký žrout paměti, možná se stránka kvůli tomu tak dlouho načítala, až se nenačetla.

Virus nepředpokládám.