pizlicka

nachlazene kote.........chrci mu na pruduskach,sem tam pšiká

co s tim?jinak papá normalne a je hravé.ale jak ho zbavit toho chrceni na pruduskach?a jak se meri koteti teplota?trva to uz asi ctyri dny.dekuji moc.

Nejlepší odpověď
beer

Příčin může být více – nachlazení, alergie, parazité atd.
Určitě zajdi k veterináři, žádnou „domácí“ léčbu nedoporučuji.

Zdroj: Vet. praxe

Další odpovědi
anonym

Podráždění při dechu mohou způsobovat i parazité.Pokud kotěti neteče z nosu a nemá výtok z očí,může být příčina jinde než nachlazení.Tělesná teplota se měří v konečníku,ale vyžaduje to trochu zručnosti a praxe.Kotě samo o sobě má vyšší tělesnou teplotu než dospělá kočka.Raději bych navštívila veterináře…:D

Sůwa

Já bych doporučovala zajít k veterináři, může mu dát třeba injekci ACC Long, to pomohlo mojí kočičce Sůwičce. Taky by už asi mělo být očkované, ale to ti vet řekne.