KOPRETINNKA

Nač jsou body, co mi to připisuje?

Nejlepší odpověď
kropitko

Po pravdě vůbec na nic,jestli tomu nepropadnete jako já.....strašně ráda je rozdávám a pořád jich mám málo......je to jen pro radost,pro osamělý lidi,kteří chtějí být užiteční.....kteří mají radost z toho,že mohou udělat někoho šťastnějším

Další odpovědi
rynek878

přečtěte si tento link:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

Miroslavst

Čím lepší odpověď, tím více bodů. Čím více bodů, tím nic.

NickD

Je to pouze informace,která všechny informuje o užitečných odpovědích.Pokud nekdo souhlasí s odpovědí nebo byla odpověď užitečná,je ohodnocena „palcem“.Z cel­kových odpovědí se poté můžete snadno orientovat v odpovědích,které vám pomohou.

GangstaHelper

  1. Aby se rozlišilo, kdo je v odpovídání horší a kdo lepší.
  2. Aby bylo vidět, která odpověď je lepší.
  3. Pro motivaci.