frankie

Nabízí letecké společnosti nějakou službu abych měl jistotu, že se neopozdí zavazadla?

Potřeboval bych vědět, zda se dá připlatit za nějakou službu aby při cestě letadlem byla jistoita že zavazadla dorazí včas.

Odpovědi
taku1

Letecké služby standardně takovou službu nenabízí. Určité možnosti jsou např. u Lufthansy pokud jste členem věrnostního programu Miles & More, ale až ve vyšších kategoriích. Jediné co lze je pojištění proti zpoždění nebo ztrátě zavadel, které nabízí běžné pojišťovny.