Michal Kole

Nabízejí plavecké bazény, koupaliště, aquparky k zapůjčení i záchranné plovací vesty pro návštěvníky – neplavce ?

Myslím, to jako třeba ochranu před nechtěným pádem do bazénu.

Aby neplavec lezl do vody to by byl sebevrah a nebo „magor“.

Nejlepší odpověď
Drap

Nenabízejí.

Další odpovědi
anonym

Ano určitě, i pro psa Danečka jsou záchranné vesty.

Araxis

Když v areálu probíhá plavecký výcvik pak tedy ano,jinak o žádný nabídce nevím.U dvou aquaparku,co jsem měla čest navštívit byl obchod s plaveckými potřeby-takže není problém si jisté pomůcky koupit,když nemáte nebo si je opomenete doma.Jinak když jste neplavec,je dobré a ekonomicky i výhodné zůstat raději za sklem nebo za bránou vstupu k vodě.

anonym

Dal ses na sledování plavajících žen v dostatečné blízkosti? :)