panenka

nabití kreditu od viphone do počítače

může mi někdo poradit jak vymazat soubory cookies bylo mi to řečeno že abych si ho mohla přes kupon nabit musím tohle vymazat pomůže mi někdo jak na + přesný postup děkuji

Nejlepší odpověď
kazisvět

záleží na používaném prohlížeči. Ve dvou nejpoužívanějších cookies vymažete následujícím způsobem.

Internet Explorer
Nástroje – Možnosti internetu – Obecné – Odstranit – zaškrtnou sobory cookie – Odstranit

Firefox
Nástroje – Možnosti – Soukromí – Odebrat některá cookies – Odebrat všechny cookies