Zacheus

Na základě čeho měli Slováci v posledních letech federace pocit, že doplácejí na Čechy?

Nejlepší odpověď
led

Rovnako bol aj opačný pohľad.
Nie je to otázka bežných občanov, tí sa tým „nakazili“ vďaka informačným tlakom médií v mene hesla: „ak chceš nájsť nepriateľa, dôvod si vytvoríš“ zámerne rozoštvávajúcich obe národnosti voči sebe. Platí to aj dnes. (aj tu…)

Predstavte si napríklad ako doplácal Slovenský film, museli čakať, kým slovenskí herci ukončia nakrúcanie v českých filmoch. Strašné niečo! A keď českí herci nakrúcali v slovenskom filme dožadovali sa od produkcie dodržiavanie termínov, pretože ich už doma čakala práca na ďalšom českom filme. Vidíte ako slovenská kultúra doplácala na české tlaky?
A vy sa tu zaoberáte planými rečami tlčhubov, tárajov a škoda slov…„Slováci doplácejí na Čechy“… kdežeby, to diváci ľudia oboch národov doplácajú na reči psudopolitikov.

Další odpovědi
Drap

Musíš se zeptat Slováků. Pocit může být z různých věcí.