Janula

Když v tiskárně s wifi oskenuji text, jak ho poslat mailem?

Původní neotázka

na tiskárně s wifi oskenuji text, jak ho poslat na mail

Nejlepší odpověď
annas

Dělám to tak

Oskenovaný text uložím do složky (mám ji pojmenovanou Skeny) v Dokumentu.

Když píši mai, kliknu na sponku s nápisem Připojit soubory a najdu si text ve složce, kliknu na něj a ten se načte v mailu.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Jestli wifi nebo kabel je celkem jedno. Nejprve musíš naskenovaný obrázek uložit v počítači a ten pak přiložit do mejlu jako soubor.
Dnešní mejly již umí, že soubor myší chytneš a přetáhneš do mejlu a tam se nahraje. Dříve jsi musela soubor klasicky nahát do mejlu.

mosoj

Tiskárna s WIFI umí sken poslat přímo do mobilu. V menu je volba kam uložit a v jaké formě ( JPG, PDF). Z počítače jak píší ostatní.