Avatar uživatele
annas

Na reklamu narážíme všude. Koho byste nejraději viděli v televizní reklamě? (V modré liště jsem nenašla).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? anonym, kenyrts, vagra, aramah, Andělé, johana 56, tom004, anonym, fcoop, Pájo, vivatis před 4476 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

Někoho jiného

Podvedené zákazníky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Někoho jiného

Je jedno kdo tam je, pokud reklama je pravdivá. Hlavně aby reklama v TV neřvala víc než je nastavena hlasitost sledovaného programu.
Mimochodem – reklama v TV na mne nějak moc nepůsobí, stejně jako ty panely postavené okolo silnic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Někoho jiného

Nikoho, nemám rád reklamy. Žiji tak, že je nepotřebuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Někoho jiného

nebo spíš všechny – do každé se hodí někdo jiný, třeba např. na reklamu na sportovní boty přece nenajmu vědce nebo modelku ale sportovce (ten mi tam sedí nejvíc, i když myslím, že někomu by se tam líbila modelka…:D)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tatanka

Umělce

Ne jako reklamu, ale pana Marka Ebena coby prezidenta ČR.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Někoho jiného

I když mne reklama víc otravuje,než oslovuje,jsem pro neznámé lidi.Možná by lidé více uvažovali o skutečné kvalitě výrobku,než aby si ho nechali vnutit známým/ou >X/Y<,protože jim pomáhá. Myslím si,že ve většině případů i oni viděli jen obal toho,čemu tu reklamu dělají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Umělce

Neřídím se reklamou ale když už tak umělce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Někoho jiného

Mám ráda jen reklamy na dětská jídla,ty chechtající se děti mě berou,je to jediné,co dokoukám do konce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Někoho jiného

Jedinou skutečně objektivní vypovídací hodnotu mají testy nezávislých zkušeben. Ovšem ty nejsou atraktivní právě proto, že demaskují slabiny a nekvalitu barnumsky podbízených produktů.
A už jen doplňkovou fumkci mohou mít i reference spotřebitelů dle vlastních praktických zkušeností.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Někoho jiného

Něco vtipného, ale tím myslím opravdu vtipného. Dneska udělají „vtipnou“ (podle manažerů) reklamu, ale mně to leze spíše krkem. A hlavně, ráda bych viděla přírodu! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Vědce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Umělce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meropa

Vědce

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Také reklamu v TV nevnímám. Když už reklama existuje, proto se ptám, kdo by asi nejvíc zaujal.

před 4476 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek