annas

Na reklamu narážíme všude. Koho byste nejraději viděli v televizní reklamě? (V modré liště jsem nenašla).

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Někoho jiného

Podvedené zákazníky.

Další odpovědi
venkovan

Někoho jiného

Je jedno kdo tam je, pokud reklama je pravdivá. Hlavně aby reklama v TV neřvala víc než je nastavena hlasitost sledovaného programu.
Mimochodem – reklama v TV na mne nějak moc nepůsobí, stejně jako ty panely postavené okolo silnic.

www

Někoho jiného

Nikoho, nemám rád reklamy. Žiji tak, že je nepotřebuji.

samicek333

Někoho jiného

nebo spíš všechny – do každé se hodí někdo jiný, třeba např. na reklamu na sportovní boty přece nenajmu vědce nebo modelku ale sportovce (ten mi tam sedí nejvíc, i když myslím, že někomu by se tam líbila modelka…:D)

tatanka

Umělce

Ne jako reklamu, ale pana Marka Ebena coby prezidenta ČR.

tom004

Někoho jiného

I když mne reklama víc otravuje,než oslovuje,jsem pro neznámé lidi.Možná by lidé více uvažovali o skutečné kvalitě výrobku,než aby si ho nechali vnutit známým/ou >X/Y<,protože jim pomáhá. Myslím si,že ve většině případů i oni viděli jen obal toho,čemu tu reklamu dělají.

aramah

Umělce

Neřídím se reklamou ale když už tak umělce.

anonym

Někoho jiného

Mám ráda jen reklamy na dětská jídla,ty chechtající se děti mě berou,je to jediné,co dokoukám do konce.

anonym

Někoho jiného

Jedinou skutečně objektivní vypovídací hodnotu mají testy nezávislých zkušeben. Ovšem ty nejsou atraktivní právě proto, že demaskují slabiny a nekvalitu barnumsky podbízených produktů.
A už jen doplňkovou fumkci mohou mít i reference spotřebitelů dle vlastních praktických zkušeností.

WeeBear

Někoho jiného

Něco vtipného, ale tím myslím opravdu vtipného. Dneska udělají „vtipnou“ (podle manažerů) reklamu, ale mně to leze spíše krkem. A hlavně, ráda bych viděla přírodu! 🙂

Illines

Vědce

quentos

Umělce

Meropa

Vědce

annas

Také reklamu v TV nevnímám. Když už reklama existuje, proto se ptám, kdo by asi nejvíc zaujal.