Na podporu Facebooku, můžu napsat česky nebo musím anglicky?

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

jestli je to ten falešný profil a nebudete se moc rozepisovat, tak mi to pošlete :) já vám to večer přelousknu…
Doplňuji:
vzhledem k tomu, že mi ještě nic nepřišlo, přemýšlím, jestli vidíte můj e-mail? :)
no – sem ten kontakt psát nebudu, jestli chcete pomoct, tak se asi budete muset registrovat…

Další odpovědi
chudst

Anglicky.