Monie

Na noze mám dvě bradavice, nebo něco tomu podobného. Správně bych neměla na veřejný bazén. Je to pravda?

U kožní jsem zatím nebyla, ale chystám se tam. Nemají v sobě ten černý kořínek tak nevím přesně, co to je. Ale pravidelně chodíme se školou plavat na bazén na škole. Tak tam můžu chodit nebo ne?

Nejlepší odpověď
Alesh

Spíš jsi to tam chytila, že bys tam neměla chodit je spíš otázkou solidarity, tj. eliminace šíření dál, dokud to sama nevyřešíš. Že by to bylo vyloženě zakázané, o tom nic nevím. Není to nic závažného, takže to těžko bude někdo zakazovat. Totéž se dá říct třeba o kašli, prostě máš kašel, nechoď to šířit mezi lidi. Čili si doběhni na kožní, tekutý dusík to vyřeší, prakticky bezbolestně, fakt nic tragického, je to záležitost na pár sekund a je po problému.

Další odpovědi
badisko

proc myslis ze se voda chloruje?…a ikdyby to nakrasne byla pravda tak to stejne kvuli takove prkotine dodrzovat nikdo nebude …jo a lepsi nez doktor je na bradavice vlastovicnik..ikdyz ted by jsi musela asi jit za 12 mesicky…tak holt doktor no…

Pájo

Pokud jsou to opravdu bradavice… ( http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Bra­davice )
Ano, správně bys s nimi neměla chodit do bazénu… dokud si je nenecháš ostranit. Jde jak o ostatní lidi, na které se mohou „rozšířit“, ale také o „rozsev“ do okolí na Tvém těle.