Larissa

Na netu, hlavně na fb, kolují tzv.FUU komixy. Poraďte, prosím, stránku, kde je lze vytvořit… Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Ewíík

Na žádné stránce to udělat nejde .Ale jde to udělat pomocí programem ,,malování,a potom si stáhni na Google pod vyhledáváním ,,fuuu face a tam si stáhni ty obličeje , a potom v tom programu malování je tam dáš a domaluješ ten komix co si vymyslela…

Další odpovědi
Hifive

Našla jsem tuhle stránku: http://rageco­mics.memebase­.com/rage-builder/ ..