Rokio

Ve kterých oblastech se nesmí šetřit?

Je to vzdělání, zdraví, dovolená, kroužky, alkohol a cigarety či něco úplně jiného?

Odpovědi
Drap

To je u každého jedince jiné. Záleží na tom jak má poskládané hodnoty za sebou.

Cascada

Jako člověk bys neměl šetřit na zdraví a na vlastních dětech. Jako stát bys neměl šetřit na obraně, vzdělání a výzkumu a taky na vlastní reprodukci. Což se bohužel neděje s porodností cca 1.5 dítěte na ženu za posledních 25 let. Pak se to nahrazuje imigrací a to šetření s zatraceně nevyplatí.