zjentek

Na kterém místě v Česku nejintenzivněji lidi vedou k tužbě zářit, být větší a větší hvězdou?

Zde není na mysli zářit, jako zářím třeba já, nebo můj Přítel a Kamarád Arcimozek, který je taktéž osvícený širým Vesmírem a stejně jako já dále předává jeho Záři. Myslí se zářit společensky, stát se společensky výrazným, významným, až řekněme exhibicionistou. Prostě kde je na lidi vysoký tlak zářit stále více a více, i když třeba už jsou hvězdou.

Je to Praha?

Odpovědi
elkon

Nehul už, ty bláboly nemají žádný smysl. K ničemu to není.