Angi-Shy

Na kterem miste mohu volit, pokud mam trvalou adresu na urade prahy 10?

Mam trvalou adresu na urade prahy 10, tedy vrsovicka 1429/68
Zkousel jsem vice zjistit na volby.tmapy.cz ale jedine co mi to reklo bylo cislo volebni mistnosti 10109 cemus moc nerozumim. Na mape to ukazovalo tecky ruznych barev coz mi take nic moc nereklo.
Dival jsem se na to v mobilu tak pokud tam mela vyskocit treba nejaka tabulka a pod, tak jsem nic nevidel.
Temto vecem moc nerozumim.
Poradil by mi nekdo, do jake budovy se vubec vydat volit?

Nejlepší odpověď
marci1

Přímo na úřadě:
ÚMČ Praha 10
Vršovická 1429/68, Vršovice, 10100 Praha 10
Městská část: Praha 10
Okrsek: 10109, tel.: 267 093 666
Bezbariérovost: ANO
https://kudyk­volbam.iprpra­ha.cz/

Další odpovědi
elkon

Zeptej se tam na tom úřadě.