nyjono

Na které filmy s Josefem Abrhámem se vzpomenete nejdřív?

Za mně to Svatební cesta do Jiljí, Partie krásného dragouna Vrchní, prchni 👍😊.

Nejlepší odpověď
Justin1

Vrchní, prchni
Kulový blesk

Další odpovědi
elkon

Kromě jmenovaných, třeba seriál Nemocnice na kraji města, který jej vynesl na výsluní oblíbenosti.

marci1

Třeba na film"Křik". Více mě zaujaly jeho výrazné divadelní role, namátkou Trofimov ve Višňovém sadu, Mulligan v Pensionu pro svobodné pány nebo Edmund Tyronev v Cestě dlouhého dne do noci. 🙂

dubraro

Vrchní, prchni. Marečku, podejte mi pero.

_Bůh_

Nesleduji podprůměrné herce.

terry

_Bůh_, otázka přece nezní, jaké herce sleduješ 🙄

_Bůh_

Je to odpověď na otázku. Pokud si myslíš, že s ní je něco špatně, tak doporučuji český jazyk pro základní školy.