JanaViki

Na konci filmu „Kamarád taky Rád“ spolu chodili, nebo byli jen přátelé s výhodami? :D

Nějak jsem to nepobrala, jestli mezi nimi bylo víc než sex a přátelství :)

Odpovědi
iceT

A na co jsi se celou dobu dívala?
Celej film byli jen kamarádi,co spolu mívali sex,pak jednou měli báječný sex,myslím,že to bylo u jeho rodičů,nebo kam to jezdívali a furt tvrdili,že jsou jen kamarádi.Jenže je tam někdo viděl,jak on od ní z pokoje odchází a ráno se ho na její osobu zeptali,co jako jak to s ní má,a on řek,že jsou jen přátelé a nic víc,jenže zrovna tu noc ten sex mezi nimi byl úplně jiný než v celým filmu a ona to slyšela a nějak se naštvala nebo tak a odjela.Takže ono jim to přerostlo přes hlavu a na konci filmu,pokud se pamatuju dobře to bylo někde v hale,kde začali všichni lidi tančit,tak spolu začali jako úplně od začátku.

HonzikPernik

Milovali se srdcem svýmž.