pizlicka

Na kolik vyjde foukaná izolace do stropu?

Dobrý den,máte někdo zkušenosti s foukanou izolací? A jaká je cena ? Mě nabídli za 20 tisíc na plochu 45 metrů čtverečních, záruka 20 let,ale je to z materiálu z recyklovaných novin a tak, DrUhá firma tvrdí, že to rychle klesá, tudíž neizoluje, a nasává vlhkost a nabídli mi minerální vatu, oni vlastně ani konkrétně neřekli materiál, a za cenu 77 tisíc.Co si vybrat?? Osobní zkušenosti prosím,DĚKUJI moc.

Odpovědi
Kazatel

Zmuchlaný novimy nebrat!

Funna

S papírem nemám zkušenosti…v tomto článku ho ale chválí https://www.de­nik.cz/stavba/pet-mytu-o-izolaci-z-recyklovaneho-papiru-20170713.html a dá se najít i spousta zkušeností lidí na webu.. hlavní ale je, mít mezi stropem a izolací parotěsnou zábranu, protože pak se vodou nacucá vodou cokoliv, celulóza i minerál…