patrikh1410

Na kolik procent dokáže policie najít ukradené jízdní kolo?

Nedávno mi někdo ukradl kolo a v něm byl i mobil. Myslíte si že ho policie dokáže najít?

Odpovědi
Edison

Doporučuji dotaz poslat na MV, nebo policii dle Zákona o svobodném přístupu k informacím 106/1999. Konkrétně dotaz na objasněnost. Ne zcela aktuální data: http://www.da­tatag.cz/news/news-054.php

Edison

Podotýkám, že se čísla liší podle lokací!!!

Petr1491

Pokud do toho telefonu pachatel vloží svoji SIMkartu nebo z něj bude někam volat, tak je pravděpodobnost dopadení velká. Pokud ale telefon zahodí a kolo prodá do bazaru, tak moc asi šance není.