Američanka

Na kolik mám celkově počítat, že mně celkově vyjde 3–4 týdenní výlet v Kanadě?

Na kolik mám celkově počítat že mě celkově vyjde 3–4 týdenní výlet v Kanadě?

Zdravím,toužím naštívít zemi v Severní Americe – Kanada a to hlavně město Toronto v Ontario aspoň na 3 – 4 týdny mohl by mi tímto někdo povědět na kolik mám celkově očekavát že mě tento výlet bude celkově stát peněz za (hotel,letenky,stra­va,cestovní pojištění,suve­nýry,pujčovna auta,plavba pod Niagarské vodopády,vstup­né(muzea,kultur­ní a sportovní akce),vstupné na věž CN Tower v Torontu,poplatky kanadské ambasádě(eTA) aj. Děkuji

Odpovědi
Drap

To asi nikdo z nás nedokáže spočítat. Záleží jaké hotely chceš využívat, jaké služby, kde všude chceš cestovat a podobně. Záleží i na tom jak a kde budeš jíst a spousta dalších věcí. – 4 týdny počítej cca 100.000,– Někdo by to ale pořídil i za 50 tis, jiného třeba 500 tis. Jinak ceny hotelů, autopůjčoven, vstupné letenek a podobně najdeš na netu. Musíš však vědět, co přesně chceš.