Frozen

Na kolik FPS rozjedu CS:GO na tomto PC?https://m.al­za.cz/hp-pavilion-gaming-690?dq=5646893F?

A bude lepší který ten již zmíněný nebo tento? https://www.da­tart.cz/stolni-pocitac-hp-pavilion-gaming-690-0008nc-cerny-4mg97ea-bcm.html?gclid=­CjwKCAiAqqTuB­RBAEiwA7B66hUG­hwnBA7r3wqDXV8_eD­LEd_JvACgLtVrNJ_Nra­dEx2Tq9GKDWdkTRoC­V9UQAvD_BwE

Odpovědi
Autista

Mám podobnej, ale i tenhle by to měl rozjet na 60 + FPS na max. grafiku, ta hra není zas tak náročná.

anonym

asi 170fps … hratelné to bude 🙂 … ale obecně na tom ta grafika není moc dobře, protože CS:GO není řádné měřítko výkonu, je to velmi neneáročná hra, která baží prakticky na všem. A pokud grafika na CS:GO zvládne 170fps tak například ve hře GTA V zvládne sotva 40fps …

aliendrone

I když nechápu čemu všemu se dnes říká „gaming mašina“, tak u CS:GO to bude HODNĚ FPS, nemusíš mít žádné obavy, přestože jinak je to plečka výstavní. Sakra, vždyť to ani nemá SSD, když se budeš chtít připojit třeba na World of Tanks apod., tak s plotnovým HDD přijdeš do hry jako poslední – leda by tam byl někdo s podobnou „herní mašinou“. ;) :D :D