Válek Petr

Na koho se mám obrátit v případě potřeby zprostředkování obchodu?

Potřebujeme dlouhodobě prodávat náš produkt do Polska. Existuje někdo, kdo by se toho ujal? Kde takovou osobu naleznu, respektive co mám zadat do vyhledávače na internetu? Děkuji.

Odpovědi
xxx3

já bych jako první možnost směřoval dotaz na Polskou ambasádu, tam tě patrně na někoho odkážou.

McArthur

Můžeš se zkusit obrátit na Czech Trade (www.czechtrade.cz). Je to státní agentura na podporu exportu, která prostřednictvím ambasád (v Polsku je) a vlastních agentur „zkouší“ navazovat kontakty mezi firmami.

Cosmopolitus

Skuste http://obchod.pl/ Nakupujte u Allegro.pl (portál s nejvetši nabidkou akcí ve Stredni Evrope!), Ebay.pl nebo v jiném polském internetovém obchode. My se postaráme o dodání zboží. Dopravíme Vám zboží z Polska. Pomocí naší cenové kalkulačky si můžete předem spočítat kolik vás bude zboží stát. Už nemusíte jezdit do Polska nakupovat, nakupujte po internetu z domova. Napíšete nám císlo aukce, která Vás zajímá nebo adresu zboží z nejakého internetového obchodu. Cizinci vetšinou nemohou nakupovat na Allegro.pl atd. Lévne dámské boty , autodíly