Mili @

Na koho bylo spácháno minimálně 42 atentátů, které daná osoba přežila??

Dotyčný prohlásil: „Vím, že nezemřu, dokud nesplním historický úkol, k němuž mě Prozřetelnost předurčila. Nikdy nezahynu cizí rukou.“
Doplňuji:
Stejně nechápu, jak je to možné…
Vždy unikl o vlásek..... !

Nejlepší odpověď
BEAES

Že by Adolf Hitler? Ten měl ale štěstí, sleduji to každou neděli na Primě…

BEAES

Měl veliké štěstí a měnil často program, neměl rád denní rituály a proto mnohokrát vyváznul a jak píšete, kolikrát to bylo o vlásek.