yuko

Na jaký nápoj dostanete největší chuť po ananasu, když jste někde, kde jste celý den venku, kde je kolem 30 stupňů?

Čerstvý ananas je velmi zdravý, ale co po něm pít kromě vody? Jaké pití vám chutná po čerstvém ananasu? A je to pak ještě zdravé?

Nejlepší odpověď
Kepler

Po ananasu mám neodolatelnou chuť na nějaký long drink opět s ananasem, resp. džusem, ale klidně i z jiného ovoce. Musí tam být vodka, drcený led a paraplíčko. Bacha po třetím drinku, paraplíčko má tendenci vypíchnout oko!

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Ať si dám cokoliv, i třeba ten ananas, tak při 30 stupních mi vždy (pokud neřídím) nejvíce chutná „orosené“ pivo. A zatím mi to nikdy neublížilo (pokud jich nebylo moc). Pak už to nebylo kombinací, ale množstvím. Také už se stalo.

da ny

Ananasem se moc necpu, je na mne příliš sladký. Zapila bych ho tedy vodou.
Dávám přednost jinému a zdravějšímu ovoci a při 30°C by mi ani nechutnal.
V horku bych se výjimečně ochladila čerstvě utrženým pomerančem/šťávou z pomerančů..

yuko

Tak to je přesně to, co jsem chtěla slyšet 🙂 Prostě jsem po ananasu dostala šílenou chuť na vychlazené pivo, které jinak piju zcela výjímečně. Ale věděla jsem, že je v ledničce. Kdyby nebylo, vystačila bych si s vodou.