gogogod

Na jakou kategorii filmů se nejraději díváte?

Nejlepší odpověď
anonym

něco jiného

Krimi, komedie a dokument.
V tvém žebříčku chybí krimi a detektivky, které by určitě patřily před horor a porno, možná i pohádky.

Další odpovědi
dědapetr

něco jiného

Všechno možný co se mě líbí.

Danča84

něco jiného

České filmy, raději starší, klidně i meziválečné (úroveň naší filmové tvorby v posledních 10–15 letech dle mého názoru dosti klesla, poslední dobrý film bych řekla Kolja nebo Pelíšky, pak už to za moc nestojí). Komedie všeho druhu, kromě těch amerických s romantickým happyendem. Můžu třeba Luise de Funése. Někdy i horory, ale rozhodně ne všechny – třeba Kruh a podobné.

Jikra

Dokument

Babsi

KOMEDIE

nikolka-101

Porno

Bublinnka

něco jiného

Komedie, porno dle možností…, Thiler

DusanOrlik

Dokument

i komedie se dají :D

dagmarka111

něco jiného

vivatis2-

Pohádka

Animáče a komedie.

filva

Dokument

samicek333

KOMEDIE

Nejradši asi komedie, ale stejně tak se někdy podívám i na horor, dokument nebo nějaký drama

E.n

něco jiného

U me to je vždy o nalade. Akční, thrillery, komedie nebo romantické.