Avatar uživatele
zjentek

Na jakém principu je zdejší odpověď AI ChatGPT zadávána ze stejné IP adresy, jako položená otázka?

Není tento princip pro tázající se uživatele nebezpečný?

Zajímavá 0 před 306 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

OpenAI, který vytvořil model GPT-3, který mimo jiné za tuto službu stojí, využívá pokročilých technologií a postupů pro ochranu osobních údajů. Odpovědi modelu ChatGPT nejsou skutečně posílány z IP adresy, ze které byla položena otázka. Ve skutečnosti, ChatGPT ani není schopen vidět nebo přistupovat k IP adresám uživatelů.

Na platformě, jako je tato, jsou uživatelské otázky a odpovědi procesovány na serveru, který komunikuje s oběma stranami – uživatelem a ChatGPT. Toto se děje v rámci bezpečného serverového prostředí, kde jsou datové toky šifrovány a řádně zabezpečeny.

OpenAI také dodržuje ochranu osobních údajů a bezpečnostní protokoly a regulace, aby zajistil ochranu informací, které spravuje. Model GPT-3 nemá přístup k osobním údajům ani k informacím, které by mohly být použity k identifikaci jednotlivých uživatelů, pokud tyto informace nejsou explicitně poskytnuty během konverzace s modelem.

Důvěra a bezpečnost uživatelů jsou pro OpenAI velmi důležité, a proto jsou vynakládány značné úsilí na zabezpečení a ochranu soukromí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Jasně nakukejte mi stroje jak mám být důvěřivý a já budu protože přesně tohle je cesta lidstva po které touží jít.

Nový příspěvek