dust8

Na jakém kanálu bude od pondělí vysílat ČT 3?

Tady v tomhle článku jak jej naladit tomu nerozumím. Co je ten multiplex?

https://avmani­a.zive.cz/jak-naladit-ct3

Odpovědi
Arne1

Děláš si srandu ? Multiplex je skupina programů vysílaných společně v jednou bývalém televizním kanálu. Moderní televizory si to najdou samy, při nejhorším jim jen dáš pokun k vyhledání nových programů (můj x-let starý LG to zvládá sám)

dudu

Operátor UPC na třicátém kanále. Po zprávách v 9:00 hod., následuje první díl seriálu Anežka a její rod.