zjentek

Na jaké úrovni debility se bude nejlépe vyjímat zjentek?

Důležité: Prosím NEMAZAT (potřebuji to vědět a případné odpovědi si přečtu až pozdě v noci)! Děkuju.

Nejlepší odpověď
elkon

Celou situaci vidím jinak, zkusím popsat:

Už jen takový dotaz vypovídá mnohé. Není potřeba nic dodávat.

Další odpovědi
paul1

Zjentek určitě není debil

Nemůže bejt, když dokáže sestavit takovou krásnou anketu 🙂

Rokio

Zjentek určitě není debil

Podle mě máš intelekt v normě. Možná jsi jen excentrik.

cappuccino

Celou situaci vidím jinak, zkusím popsat:

Zjentek je samorost, urcite neni stadovy typ. Obcas ma silene napady, ale clovek se s nim nenudi!
Jeho otazky si vzdycky prectu, coz u nekterych jinych nedelam.
Vysila jasne signaly, ze mu v zivote nekdo chybi.

Pepa25

Stačíla by TROCHA sebereflexe. Třeba tady https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-meteorologove-v-kratkem-predstihu-tvori-model-nastavajiciho-pocasi omluva meteorologům – v noci se dívám na webkamery (protože jak říká Ametyst – co není na webkameře, to neexistuje) a v Opavě na náměstí lilo jak z konvy …

zjentek

Elkon, nechci být domýšlivý, ale… Snažíš se mi dostat do přízně tím že mi zalichotíš?

zjentek

Cappuccko, páni… Ty mě možná rozpláčeš, jsi normální? Jak tohle všechno víš? Jsi normální? 🤷‍♂️

cappuccino

Mam celkem dobre vyvinutou EQ:) To mi pomaha poznat lidi.

zjentek

Tak to jsme si docela podobní, cappucko. 😀

zjentek

Elkon no a ty snad zjentka nevnímáš jako debila že zrovna ty sis vybral takovou divnou možnost pro odpověď i když jsi měl jiné příležitosti?

jirka F

Dotaz na Rokia: A ty máš intelekt v normě? Já jenom že bídní červ o tobě mluvil že jsi mentálně opožděný?

Rokio

jirka F: Píše se bídný červ. Ne bídní červ. Toho nemůžeš brát vážně. Jen druhé lidi uráží, aby si posílil svůj sociální status místo toho, aby se snažil něco dokázat. Navíc to není ani dlouhodobý, ani seriózní uživatel, což mnohé vypovídá o jeho kvalitách. Podle zatím posledního IQ testu, který jsem podstoupil, je moje IQ průměrné.

zjentek

😂