plebs

Na jak dlouho odhadem vydrží 300 tisíc nábojů do děl na UA proti okupantům z RF?

Premiér se pochlubil vláda sehnala jak náboje tak peníze pro UA jenom je tajné od koho.

Odpovědi
zjentek

Jak komu konkrétně na UA dlouho asi ne prý je to tam banda zlodějská nicméně Vladimir Vladimirovič musí tetelit blahem přece dávno před spec. operací vyslal Západu 2.0 vzkaz ve smyslu „zemi vám řádně rozbiju pokud hnáni ekonomickým úpadkem neztratíte elán na ní budovat a přijdete“ načež Západ na to slyšel no a granáty do děl jsou přesvědčivý argument jestli teda mají padat na správnou půdu takže to vypadá na řádný mess UA tedy jen jestli jsem celou strategii správně pochopil každopádně vivat Fiala džentlmen s tituly před a za jménem je fakt borec a jelikož vypovídá za hrdý národ tak dobře Vladimiroviči tak.

tituly

Pořád se běduje nad krizí, zdražováním, na co všechno nejsou peníze, nad zvyšováním daní, nespokojenci demonstrují, ale miliony a miliardy na Ukrajinu se vždy najdou. V první řadě Ukrajina, pak možná Česko. Šílené.

elkon

Primitivní dotaz. Náboje vydrží, dokud se nevystřílí.

Dochy

Pokud jsem správně pochopil a zapamatoval nedávné zprávy, tak je to tak na 1–2 měsíce pokud se nešetří. Poslední dobou ale ukrajinci byli nuceni šetřit…